Terminarz IV liga

IV LIGA KOBIET GRUPA II ŚLĄSKA

SEZON 2020/2021

DataMeczCzasWyniki
2020-09-05 11:00:435 Wrzesień 2020logo żywiec lks bestwina TS Mitech Żywiec - LKS Bestwina 11:00:4311:0023 - 2
2020-09-05 16:00:215 Wrzesień 2020ukks herb herb bez tła UKKS Istebna - KKS "Wisła" Skoczów 16:00:2116:008 - 0
2020-09-06 14:30:116 Wrzesień 2020HERB_NA_WOREK_DOPIŁEK logo-bts TS ROW II Rybnik - BTS II Rekord 14:30:1114:301 - 11
2020-09-06 16:00:366 Wrzesień 2020lks gocz bory LKS Goczałkowice - LKS Bory Pietrzykowice 16:00:3616:003 - 1
2020-09-12 16:00:1912 Wrzesień 2020lks gocz logo żywiec LKS Goczałkowice - TS Mitech Żywiec 16:00:1916:002 - 5
2020-09-12 16:00:5912 Wrzesień 2020lks bestwina HERB_NA_WOREK_DOPIŁEK LKS Bestwina - TS II ROW Rybnik 16:00:5916:000 - 10
2020-09-13 11:00:5913 Wrzesień 2020bory herb bez tła LKS Bory Pietrzykowice - KKS "Wisła" Skoczów 11:00:5911:004 - 2
2020-09-19 16:00:2019 Wrzesień 2020logo żywiec bory TS Mitech Żywiec - LKS Bory Pietrzykowice 16:00:2016:0011 - 1
2020-09-19 16:00:3119 Wrzesień 2020HERB_NA_WOREK_DOPIŁEK lks gocz TS II ROW Rybnik - LKS Goczałkowice 16:00:3116:002 - 0
2020-09-20 11:00:2720 Wrzesień 2020ukks herb lks bestwina UKKS Istebna - LKS Bestwina 11:00:2711:007 - 0
2020-09-23 17:00:0523 Wrzesień 2020herb bez tła logo-bts KKS "Wisła" Skoczów - BTS II Rekord 17:00:0517:002 - 8
2020-09-26 16:00:2926 Wrzesień 2020logo żywiec HERB_NA_WOREK_DOPIŁEK TS Mitech Żywiec - TS ROW II Rybnik 16:00:2916:004 - 0
2020-09-26 16:00:4026 Wrzesień 2020bory logo-bts LKS Bory Pietrzykowice - BTS II Rekord 16:00:4016:001 - 5
2020-09-26 16:00:4026 Wrzesień 2020lks gocz ukks herb LKS Goczałkowice - UKKS Istebna 16:00:4016:003 - 1
2020-10-03 15:00:013 Październik 2020ukks herb logo żywiec UKKS Istebna - TS Mitech Żywiec 15:00:0115:004 - 5
2020-10-03 15:00:243 Październik 2020HERB_NA_WOREK_DOPIŁEK bory TS II ROW Rybnik - LKS Bory Pietrzykowice 15:00:2415:000 - 3
2020-10-10 12:00:3310 Październik 2020logo żywiec herb bez tła TS Mitech Żywiec - KKS "Wisła" Skoczów 12:00:3312:006 - 0
2020-10-10 15:00:1310 Październik 2020HERB_NA_WOREK_DOPIŁEK ukks herb TS ROW II Rybnik - UKKS Istebna 15:00:1315:00-
2020-10-10 15:00:4310 Październik 2020lks gocz logo-bts LKS Goczałkowice - BTS II Rekord 15:00:4315:002 - 4
2020-10-10 15:00:5210 Październik 2020bory lks bestwina LKS Bory Pietrzykowice - LKS Bestwina 15:00:5215:0010 - 0
2020-10-17 15:00:0817 Październik 2020ukks herb bory UKKS Istebna - LKS Bory Pietrzykowice 15:00:0815:00-
2020-10-17 15:00:4317 Październik 2020lks bestwina lks gocz LKS Bestwina - LKS Goczałkowice 15:00:4315:00-
2020-10-17 15:00:5217 Październik 2020herb bez tła HERB_NA_WOREK_DOPIŁEK KKS "Wisła" Skoczów - TS ROW II Rybnik 15:00:5215:000 - 17
2020-10-17 15:00:5717 Październik 2020logo-bts logo żywiec BTS II Rekord - TS Mitech Żywiec 15:00:5715:002 - 5
2020-10-21 17:30:5321 Październik 2020logo-bts lks bestwina BTS II Rekord - LKS Bestwina 17:30:5317:30-
2020-10-24 10:00:1024 Październik 2020logo-bts ukks herb BTS II Rekord - UKKS Istebna 10:00:1010:00-
2020-10-25 15:00:3625 Październik 2020lks bestwina herb bez tła LKS Bestwina - KKS "Wisła" Skoczów 15:00:3615:00-
2020-11-15 12:30:5015 Listopad 2020herb bez tła lks gocz KKS "Wisła" Skoczów - LKS Goczałkowice 12:30:5012:30-