Terminarz IV liga

IV LIGA KOBIET GRUPA ŚLĄSKA

SEZON 2019/2020

DataMeczCzasWyniki
2019-09-07 11:00:047 Wrzesień 2019lks bestwina kp warta zawiercie herb LKS BESTWINA - KP WARTA ZAWIERCIE 11:00:0411:002 - 0
2019-09-07 14:00:467 Wrzesień 2019herb tygrysy kuznia ustron AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 14:00:4614:009 - 2
2019-09-07 16:00:087 Wrzesień 2019logo orzesze logo żywiec KS NIEPOKORNI ORZESZE - TS MITECH II ŻYWIEC 16:00:0816:001 - 6
2019-09-08 17:30:458 Wrzesień 2019gks rozbark herb bez tła GKS ROZBARK BYTOM - KKS WISŁA SKOCZÓW 17:30:4517:306 - 0
2019-09-14 16:00:1314 Wrzesień 2019herb bez tła kuznia ustron KKS WISŁA SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 16:00:1316:001 - 0
2019-09-14 16:00:1914 Wrzesień 2019logo żywiec herb tygrysy TS MITECH II ŻYWIEC - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 16:00:1916:005 - 2
2019-09-14 16:00:4314 Wrzesień 2019kp warta zawiercie herb logo orzesze KP WARTA ZAWIERCIE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 16:00:4316:001 - 4
2019-09-15 16:00:0115 Wrzesień 2019gks rozbark lks bestwina GKS ROZBARK BYTOM - LKS BESTWINA 16:00:0116:007 - 0
2019-09-21 11:00:0221 Wrzesień 2019herb tygrysy kp warta zawiercie herb AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 11:00:0211:00-
2019-09-22 11:00:1622 Wrzesień 2019logo orzesze gks rozbark KS NIEPOKORNI ORZESZE - GKS ROZBARK BYTOM 11:00:1611:00-
2019-09-22 16:00:4322 Wrzesień 2019kuznia ustron logo żywiec KS KUŹNIA USTROŃ - TS MITECH II ŻYWIEC 16:00:4316:00-
2019-09-28 11:00:3728 Wrzesień 2019lks bestwina logo orzesze LKS BESTWINA - KS NIEPOKORNI ORZESZE 11:00:3711:00-
2019-09-28 16:00:1128 Wrzesień 2019kp warta zawiercie herb kuznia ustron KP WARTA ZAWIERCIE - KS KUŹNIA USTROŃ 16:00:1116:00-
2019-09-28 16:00:1428 Wrzesień 2019gks rozbark herb tygrysy GKS ROZBARK BYTOM - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 16:00:1416:00-
2019-09-29 16:00:0329 Wrzesień 2019herb bez tła logo żywiec KKS WISŁA SKOCZÓW - TS MITECH II ŻYWIEC 16:00:0316:00-
2019-10-05 14:00:445 Październik 2019herb tygrysy lks bestwina AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS BESTWINA 14:00:4414:00-
2019-10-05 15:00:405 Październik 2019logo żywiec kp warta zawiercie herb TS MITECH II ŻYWIEC - KP WARTA ZAWIERCIE 15:00:4015:00-
2019-10-06 11:00:446 Październik 2019logo orzesze herb bez tła KS NIEPOKORNI ORZESZE - KKS WISŁA SKOCZÓW 11:00:4411:00-
2019-10-06 15:00:506 Październik 2019kuznia ustron gks rozbark KS KUŹNIA USTROŃ - GKS ROZBARK BYTOM 15:00:5015:00-
2019-10-12 15:00:2012 Październik 2019lks bestwina kuznia ustron LKS BESTWINA - KS KUŹNIA USTROŃ 15:00:2015:00-
2019-10-12 15:00:3612 Październik 2019gks rozbark logo żywiec GKS ROZBARK BYTOM - TS MITECH II ŻYWIEC 15:00:3615:00-
2019-10-12 15:00:4312 Październik 2019herb bez tła kp warta zawiercie herb KKS WISŁA SKOCZÓW - KP WARTA ZAWIERCIE 15:00:4315:00-
2019-10-13 15:00:2113 Październik 2019logo orzesze herb tygrysy KS NIEPOKORNI ORZESZE - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 15:00:2115:00-
2019-10-19 12:30:0619 Październik 2019herb tygrysy herb bez tła AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE - KKS WISŁA SKOCZÓW 12:30:0612:30-
2019-10-19 15:00:1119 Październik 2019kp warta zawiercie herb gks rozbark KP WARTA ZAWIERCIE - GKS ROZBARK BYTOM 15:00:1115:00-
2019-10-19 15:00:5719 Październik 2019logo żywiec lks bestwina TS MITECH II ŻYWIEC - LKS BESTWINA 15:00:5715:00-
2019-10-20 15:00:1120 Październik 2019kuznia ustron logo orzesze KS KUŹNIA USTROŃ - KS NIEPOKORNI ORZESZE 15:00:1115:00-
2019-10-27 15:00:0927 Październik 2019lks bestwina herb bez tła LKS BESTWINA - KKS WISŁA SKOCZÓW 15:00:0915:00-