Trenerzy

mgr Sonia Gustowska
Prowadzone zespoły: Seniorsko-juniorski zespół futsalowy (I PLF),
Młodziczki U13, Piłkarskie Przedszkole U7

Trener koordynator naszego Klubu. Absolwentka AWF we Wrocławiu. Posiada ogromne doświadczenie, jako zawodniczka i trenerka. Fachowa wiedza oraz podejście do swoich podopiecznych sprawia, że zawodniczki stają się nie tylko lepszymi piłkarkami, ale również kształtują swój charakter. Praca jako trener piłki nożnej jest dla niej pasją, a słowo “niemożliwe” w jej słowniku nie istnieje.

Uprawnienia: Trener II kl., licencja UEFA A (000014975),
Trener przygotowania motorycznego
Staż pracy: od 2013 roku
Sukcesy trenerskie:
– Mistrzostwo Śląska U13 (2018)
– Wicemistrzostwo Śląska U16 (2019)
– Puchar Polski Kobiet w Futsalu (ŚlZPN) (2020)
– Wicemistrzostwo II Ligi PLF w futsalu kobiet (2023)
– Awans do I Ligi PLF w futsalu kobiet (2023)

inż. Klaudia Bogacka
Prowadzone zespoły: Juniorki Młodsze U16, Akademia Piłkarska U10

Zawodniczka drużyny Seniorek. Ma świetne podejście do swoich podopiecznych, co sprawia, że dziewczęta z wielką chęcią chłoną przekazywaną przez nią wiedzę. Doświadczenie zebrane na boisku pozwala jej na wiarygodne przekazanie umiejętności młodszym adeptkom futbolu. Z pełnym spokojem podchodzi do każdej boiskowej sytuacji, zachowując tzw. “zimną krew”.

Uprawnienia: licencja UEFA B (000030803),
Staż pracy: od 2020 roku

Krzysztof Zuber
Prowadzone zespoły: Trening techniki piłkarskiej

Jego poważny wyraz twarzy może mylić, jednak na co dzień uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do każdej sytuacji. Kiedy trzeba potrafi być bardzo stanowczy, jednak jest to jego wielki atut, gdyż w gronie samych kobiet pozwala to na zachowanie odpowiedniej równowagi. Jest również ratownikiem medycznym w naszym Klubie. Z nim na ławce rezerwowych nasze zawodniczki podczas każdego spotkania czują się o wiele bezpieczniej.

Uprawnienia: licencja PZPN Grassroots C (000033738),
Ratownik medyczny nr lic. 55/KPP/R/2020
Staż pracy: od 2021 roku

Mariusz Kurzok
Prowadzone zespoły: Bramkarki, Trening techniki piłkarskiej

Trener bramkarek o złotym sercu i wielkim spokoju, potrafiący sprawić, że nasze zawodniczki dostają skrzydeł. Konsekwentny w treningu, dzięki temu nasze dziewczyny rozwijają się i czynią postępy.

Uprawnienia: licencja UEFA C (w trakcie kursu),
Staż pracy: od 2023 roku

PSYCHOLOG SPORTU VACAT

Służy pomocną radą i rozwiązuje problemy naszych zawodniczek w sferze mentalnej. Pełna uśmiechu i optymizmu zaraża swoją pozytywną energią. Ze sportem związana od dziecka, wielokrotna reprezentantka . Dziewczęta zawsze mogą na nią liczyć jeśli pojawią się problemy nie pozwalające na harmonijny rozwój piłkarski. Rozmowa indywidualna lub sesje grupowe budują pewność siebie jak i ducha zespołu.

FIZJOTERAPEUTA – mgr Kamil Szadkowski

Fizjoterapeuta naszego Klubu, prowadzący gabinet MELIVIUM. Świetny specjalista w swojej dziedzinie. Kontuzje nie mają z nim żadnych szans. Nawet z najtrudniejszych sytuacji potrafi wyjść zwycięsko, pozwalając naszym zawodniczkom na jak najszybszy powrót na boisko. Jest oazą spokoju, co przekłada się na jego fachową pomoc. Piłka nożna nie jest mu obca, ponieważ w przeszłości rywalizował na ligowych boiskach. Jego ogromna wiedza i doświadczenie plasują go w gronie największych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji sportowej.

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO – VACAT

P