Sparing U15/U17

W poniedziałek nasze zawodniczki U1️⃣5️⃣/1️⃣7️⃣ zmierzyły się w Wiślicy z zespołem TS Mitech Żywiec. W pierwszej połowie tracimy dwie bramki, wynikające z naszych błędów. Druga połowa zdecydowanie bardziej wyrównana, ale mimo stwarzania sobie okazji nie udaje nam się strzelić bramki, za to udaje się to przeciwniczkom. Mecz kończymy wynikiem 0:3. To jeszcze nie koniec przygotowań do rundy wiosennej, w najbliższą sobotę kolejny sparing 💪.

🎤 Trener Klaudia Bogacka: ,,Ten mecz powinien się skończyć wygraną dla nas, ale mimo umiejętności które dziewczyny posiadają pojawia się problem z pokazaniem ich poza treningiem. Nastawienie na mecz i mentalne podjęcie to jest coś nad czym musimy zdecydowanie popracować. Widzę jak dziewczyny pracują na treningach i wiem, że ten wynik nie odzwierciedla ich umiejętności.”