Sukcesy

Osiągnięcia zespołowe: Mistrzostwa Śląska

Sezon 2017/2018 – Mistrzostwo Śląska w Śląskiej Lidze Młodziczek U13.
mistrzynie2

sezon 2018/2019 – Wicemistrzostwo Śląska w Śląskiej Lidze Juniorek Młodszych U16.
vice mistrz śląska

 

Osiągnięcia zespołowe: Rozgrywki PZPN

Sezon 2009/2010 – IV miejsce o mistrzostwo II ligi kobiet

Sezon 2015/2016 – III miejsce o mistrzostwo III ligi kobiet.

27.01.2018 – Półfinały Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu do lat 14 (Śląsk) – III miejsce.

05.01.2019 – Ćwierćfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu do lat 14 (Śląsk) – IV miejsce

 

Osiągnięcia zespołowe: TURNIEJE

17.08.2008 – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Gostyniu – I miejsce i Mistrzostwo.
Najlepszą Bramkarką została Magdalena Sukiennik, a Najmłodszą Zawodniczką Karolina Szczypka.

18.01.2009 – II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt “Gwiazda Cup” – II miejsce.

21.03.2009
– Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt w Bielsku-Białej – I miejsce.
Najlepsza Bramkarka – Magdalena Sukiennik oraz Najlepsza Zawodniczka – Anna Korzec.

24.01.2010 – VI Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt “Awantaż Cup” 2010 – IV miejsce.
Najlepszą Bramkarką została Sonia Fajer.

06.02.2010 – Międzynarodowy Turniej Futsalu Dziewcząt w Goczałkowicach-Zdroju – III miejsce.

19.02.2011 – Lucky Live Cup w Trzyńcu na Zaolziu – I miejsce.
Królową strzelczyń turnieju została wówczas Krystyna Kuśnierz – 11 bramek.

20.02.2011 – Międzynarodowy Turniej Futsalu Dziewcząt w Goczałkowicach-Zdroju – I miejsce.
Najlepszą Zawodniczką turnieju została Krystyna Kuśnierz.

23.03.2013 – III Turnieju im. Ireny Półtorak w Świętochłowicach – III miejsce.

14.12.2013 – Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt w Bruszperku (Czechy) – II miejsce.
Klaudia Adamek została Królową strzelczyń turnieju – 6 bramek.

08.03.2015 – Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Żorach -  I miejsce oraz II miejsce (startowały dwie ekipy).
Królową strzelczyń została Wiktoria Gabzdyl – 11 bramek.

13.03.2016 – MARCO CUP w Knurowie – IV miejsce,  dziewczęta nie przegrały żadnego meczu
oraz miały najlepszy wynik w zdobytych bramkach – straciły ich najmniej oraz zdobyły najwięcej.
Najlepszą zawodniczą turnieju została Mirosława Hrosova.

07.06.2016  – “Puchar Rzeki Wisły 2016″ U15 – III miejsce.

30.07.2016 – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt “Valašský Cup” w Rožnovie pod Radhoštěm
(Czechy) – II miejsce. Najlepszą Bramkarką turnieju została Patrycja Kobiela.

22.09.2016 – “Puchar Grodziska Piekiełko 2016″ U13 – II miejsce.

05.03.2017 - I Towarzyski Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt ” BAWI NAS PIŁKA” U13 – III miejsce.

07.06.2017 – “Puchar Rzeki Wisły 2017″ U19 – II miejsce.

11.02.2018 – V Walentynkowy Turniej w Krakowie U14 – II miejsce.

05.06.2018 – “Puchar Rzeki Wisły 2018″ U19 – I miejsce.
Najskuteczniejsza Zawodniczka turnieju – Klaudia Adamek (10 bramek).

22.12.2018
– X Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet “Orzeł Cup” w Pawonkowie – III miejsce.

19.01.2019 – Towarzyski Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Ustroniu U12 – II miejsce

16.02.2019 – I Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Istebna U14 – III miejsce

03.11.2019 – Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet “Bez wygranych, bez przegranych” w Mikołowie – III miejsce

01.02.2020 - X Turniej Futsalu Kobiet o Puchar Prezesa LKS Goczałkowice – II miejsce
Najlepsza Zawodniczka turnieju – Weronika Sztuchlik

12.02.2020 - II “Walentynki Cup 2020″ im. Katarzyny Moskały w halowej piłce nożnej – II miejsce
Najskuteczniejsza Zawodniczka turnieju – Aleksandra Karkoszka (11 bramek).

01.03.2020 – VII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet w Głuchołazach – II i IV miejsce
Najlepsza Bramkarka Turnieju – Kornelia Małyjurek

 

 

REPREZENTANTKI WOJEWÓDZTWA:

- Fajer Sonia (U16)
- Iskrzycka Weronika (U16)
- Korzec Anna (U16)
- Kuśnierz Krystyna (U16)
- Małyjurek Kornelia (U14)
- Moskała Katarzyna (U16)

 

REPREZENTANTKI POLSKI:

- Moskała Katarzyna (futsal A)