Młodziczki U13

W niedziele nasze zawodniczki zmierzyły się z 4 zespołem Śląskiej Ligi Młodziczek. Na własnym boisku podejmowaliśmy TS ROW Rybnik. Było to bardzo emocjonujące spotkanie. Pełne pięknej gry i dramaturgi, pokazały pazur i grały bardzo odważnie, w ciągu 5 minut Wisełki prowadziły🔥 2:0. Przeciwniczki były zaskoczone, a nasze dziewczęta utrzymały prowadzenie w spotkaniu do końca pierwszej połowy, podwyższając go jeszcze do 3:1💥. W drugiej odsłonie zabrakło szczęścia w wykorzystaniu wielu okazji – piłka mijała bramkę przeciwniczek na milimetry. Doświadczenie i spokój był potrzebny, niestety emocje wzięły górę. Przeciwniczki wykorzystały swoje okazje i odrobiły starty doprowadzając do remisu i ostatecznie zdobywając zwycięską bramkę 3:4⚡️.

Dziewczętom należą się ogromne brawa, były o włos od zwycięstwa i zdobycia punktów. Trzeba podkreślić, że przeciwnik do łatwych nie należał. W tym meczu było widać, że nasze zawodniczki poczyniły ogromny postęp i zagrały najlepszy mecz jak dotąd. Bramki zdobyły: Lena Bortliczek⚽⚽ i Martyna Szczypka⚽

KKS Wisła Skoczów 3️⃣:4️⃣ (3:1) TS ROW Rybnik