Młodziczki U13

Zakończyliśmy zmagania w ŚLM meczem z KKS Zabrze. Spotkanie było pełne emocji, od pierwszych minut przegrywaliśmy 0:2. Bramkę kontaktową zdobyła ⚽️Lena Bortliczek. 1:2 takim wynikiem zakończyło się pierwsze 30 minut spotkania. Rozpoczynając drugą połowę, dziewczęta doprowadziły do remisu po świetnym stałym fragmencie z rzutu wolnego. Bramkę zdobyła ⚽️Martyna Szczypka, umieszczając piłkę idealnie pod poprzeczką. Przeciwniczki nie odpuściły i zdobywały kolejne bramki. W ostatniej minucie pewnie pokonała bramkarkę ponownie ⚽️ Lena Bortliczek.

KKS Wisła Skoczów 3️⃣:8️⃣ (1:2) KKS Górnik Zabrze

Dziękujemy dziewczynom za niełatwy sezon, w którym zbierały doświadczenie. Dostarczyły wiele radości, pięknych chwil, bramek i co najważniejsze czyniły postęp w swojej grze.