Młodziczki U13

Spotkanie pełne emocji oraz walki młodych “Wisełek”💙❤️💛 ‼

Dziewczęta na sztucznym boisku podejmowały Piast Gliwice. Pomimo bardzo uciążliwych warunków pogodowych – wysoka temperatura, która dawała się we znaki – zawodniczki grały zawzięcie.

Mecz był szybki – od bramki do bramki, a rywalki nie odpuszczały. Jednak to nasze dziewczyny jako pierwsze objęły prowadzenie już w 6 minucie, gdzie pewnie do bramki trafia Ewa⚽️, pokonując bramkarkę w polu karnym silnym uderzeniem blisko słupka. Rywalki odpowiedziały zdecydowanie dwie minuty później doprowadzając do remisu 1:1. “Wisełki” to jednak jeszcze bardziej zmobilizowało i stwarzały coraz to groźniejsze sytuacje, czego efektem była doskonała bramka Ewy⚽️, gdzie po wspaniałym podaniu w tempo od Mileny, znalazła się sam na sam z bramkarką – gol 2:1! Nasze dziewczyny “na fali” zamknęły przeciwniczki na ich własnej połowie, tworząc kolejne sytuacje, ale niestety zabrakło milimetrów do kolejnych bramek. Przed końcem pierwszej połowy bramkę “do szatni” po indywidualnej akcji zdobyła Ewa⚽️ – jednocześnie zdobywając klasycznego hattricka‼️👏

W drugiej odsłonie zabrakło konsekwencji w grze obronnej i dwa błędy indywidualne kosztowały nas utratę trzech punktów – ostatecznie dziewczęta wywalczyły 1 punkt‼️ Całe spotkanie było wspaniałe w wykonaniu naszych zawodniczek – świetnie się rozwijają – serce rośnie💙❤️💛‼️👏

KKS Wisła Skoczów 3️⃣:3️⃣ (3:1) GKS Piast Gliwice