Młodziczki U13

W spotkaniu domowym podejmowaliśmy zespół Tygrysków ze Świętochłowic. Jesienią nasze zawodniczki uległy 7:0. Do dzisiejszego spotkania “Wiesłki” podeszły bardzo zmotywowane✊. Ciężko pracujemy na każdym treningu i to spotkanie zweryfikowało czy idziemy we właściwym kierunku. Rozpoczęliśmy spotkanie od straty bramki w trzeciej minucie. Atakowaliśmy, dziewczyny szukały bramki, tworząc świetne sytuacje. W 22 minucie do bramki trafia Ewa⚽, która pewnie wykorzystuje wypracowaną całym zespołem akcję – remis 1:1. Przeciwniczki nie odpuściły i skutecznie pokonały naszą obronę cztery minuty później – 1:2. Pod koniec pierwszej połowy nasze dziewczyny wypracowały stały fragment – rzut rożny. Do jego wykonania podeszła Zuzanna, która posłała bardzo mocną piłkę w pole bramkowe – ⚽gol‼ Przeciwniczki dały się złapać i same wprowadziły piłkę do swojej bramki – remis 2:2.

W drugiej połowie dziewczęta dominowały na połowie przeciwniczek, ale nie udało się rozstrzygnąć tego spotkania. Kilkukrotnie zabrakło szczęścia i lepszego wykończenia by mecz zakończył się zwycięstwem. Jeden punkt zostaje w Skoczowie‼