Piknik sportowy 2022

12 czerwca (niedziela), odbył się po raz drugi piknik sportowy (pandemia przerwała dwie edycje) z okazji Dnia Zawodniczki KKS “Wisła” Skoczów w Wiślicy, ale również podsumowanie sezonu 2021/2022!

W tym dniu rozegrano spotkania rodzice kontra zawodniczki, które trwały 2×20 minut – najpierw piłkarskie przedszkole, gdzie 5 – 7 latki z uśmiechem na twarzy zdobywały bramki, następnie U15/U13, który zakończył się zwycięstwem dziewcząt 7:6 (4:4). Trzeba przyznać, że mecz był bardzo zacięty, a słoneczna pogoda wzmagała pragnienie, na szczęście w przerwie można było się schłodzić zimnymi napojami.

Pomiędzy spotkaniami odbył się mecz mistrzowski Śląskiej Ligi Młodziczek pomiędzy zespołem KKS-u U13, a Skrą Częstochowa. Fantastyczny doping rodziców i kibiców “poniósł na skrzydłach” nasze zawodniczki, które odniosły sensacyjne zwycięstwo 3:1 z trzecim zespołem w tabeli.

Bardzo przyjemnie w gronie rodzinnym upłynął czas, kiełbaska z grilla, oranżada oraz dobra muzyka sprzyjała leniuchowaniu. Rodzice zawodniczek jak i same zawodniczki, przygotowali pyszne ciasta, które osłodziły piknik – za co serdecznie dziękujemy!

Zawodniczki miały okazję wystartować w konkursie “TURBOKOZACZKA KKS “Wisła” Skoczów”. Konkurs składał się z 4 konkurencji: żonglerki, “obijania poprzeczki”, karny “w ciemno”, “nie kręć że strzelisz!”.  O miano TURBOKOZACZKI wystartowały 22 zawodniczki. Najlepsza okazała się Wiktoria Kozieł, druga była Kinga Polok, a trzecia Zofia Kępińska! Wszystkie dziewczęta otrzymały pamiątkowy medal za udział w rozgrywkach 2021/22!

W galerii zdjęcia z tego wydarzenia 🙂

Zapraszamy wszystkie zawodniczki i ich rodziców już za rok – takie podsumowania sezonu będą się odbywać już cyklicznie!