II miejsce w Knurowie!

W sobotnie przedpołudnie 18 czerwca na Stadionie Miejskim w Knurowie rozegrany został II Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Janusza Lisowskiego z okazji Dni Knurowa.

Do rozgrywek zaproszono nasze dwie ekipy KKS-u oraz zespół z Gliwic. Jako KKS Wisła I Skoczów wystąpiły zawodniczki z zespołu U17, a jako KKS Wisła II Skoczów zawodniczki U15 wraz U13. Nasze zespoły zmierzyły się z seniorskim zespołem z Knurowa oraz U15 z Gliwic. Turniej był rozgrywany systemem “każdy z każdym”, a mecz trwał 2×12 minut. Najlepszą piłkarką turnieju została nasza zawodniczka Wiktoria Kozieł. Turniej wygrał MTS Knurów, drugie miejsce zajęła pierwsza drużyna Wisły Skoczów, najniższy stopień podium przypadło ekipie GTW Piastunki Gliwice, a stawkę zamknęła druga drużyna Wisły Skoczów. Każda z drużyn otrzymała z rąk prezesa MTS-u Knurów okazały puchar, a kluby, które zajęły miejsca na podium zostały nagrodzone voucherem na zakup sprzętu sportowego. Po piłkarskich zmaganiach miał miejsce zasłużony odpoczynek przy grillu i chłodnych napojach.

Dziewczęta miały okazję zdobyć trochę doświadczenia, a przede wszystkim dobrze się bawić. Biorąc pod uwagę fakt, że część dziewczyn była dużo młodsza od przeciwniczek, KKS Wisła II zaprezentowała się bardzo dobrze, rywalizując z przeciwniczkami silniejszymi fizycznie.