Młodziczki kończą rozgrywki na 5 miejscu.

Zawodniczki U13 zakończyły rywalizację w Śląskiej Lidze Młodziczek w ostatni weekend maja, spotkaniem z KKS Zabrze. Udział w rozgrywkach brały dziewczęta z roczników 2008/2009/2010. Łącznie w naszym województwie w sezonie 2020/2021 wystartowało 9 zespołów. “Wisełki” zdecydowanie lepiej poradziły sobie w rundzie wiosennej o czym świadczą uzyskane rezultaty, jak choćby przegrana z UKKS Katowice 3:1, gdzie do połowy spotkania było 1:1 (jesienią porażka wyniosła 0:12). Dziewczęta poczyniły znaczny progres w grze, zaczęły strzelać więcej bramek (łącznie zdobyły 23) – były bardziej nastawione na ofensywę, a zarazem traciły mniej bramek.

Teraz przed dziewczętami tygodniowa przerwa regeneracyjna – 7 czerwca nastąpi wznowienie zajęć – najpierw testy, a następnie przygotowania do nowego sezonu.