Trampkarki U15

W niedziele dziewczyny podejmowały zespół z Rybnika. Nastawione bojowo, walczyły o każdą piłkę co bardzo zaskoczyło przeciwniczki, które były nastawione na gładką wygraną. Prowadzenie w 2’ po składnej akcji dała ⚽️Kinga Polok. Rybniczanki przyspieszyły i wyszły na prowadzenie 1:2. Dziewczęta dalej zaciekle walczyły i stwarzały sobie sytuacje bramkowe czego efektem była kolejka bramka⚽️ Kingi Polok i doprowadzenie do remisu 2:2‼️. Pierwsza połowa zakończyła się jeszcze dogodną sytuacją, gdzie Wisełki mogły prowadzić w spotkaniu. Druga połowa to wściekłe ataki gości. Tu jednak mimo stawianego oporu zabrakło dziewczętom sił. Kilka błędów indywidualnych zaważyło o wyniku końcowym. Brawo👏👏 za dobrą grę i postawę Wisełek.

KKS Wisła Skoczów 2️⃣:7️⃣ TS ROW Rybnik