Informacje

PRZEKAŻ 1% NA KLUB KRS: 0000 319668 >>>więcej informacji<<<

BADANIA LEKARSKIE

Rodzice nowych zawodniczek zobowiązani są dostarczyć aktualne badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach sportowych KKS “Wisła” Skoczów.

Badania dopuszczające zawodniczkę do rozgrywek odbywać się będą raz w roku w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej AGAPE-MED sp. z o. o. w Skoczowie przy ul. Gustawa Morcinka 16B.
Najbliższy termin: 25 sierpień 2023 godz. 16:30

FIZJOTERAPEUTA

Niezmiennie jesteśmy zdania, że naszym zawodniczkom, szczególnie tym, które rywalizują w rozgrywkach ligowych, potrzebna jest pomoc fizjoterapeuty. Z tego też powodu, Kobiecy Klub Sportowy “Wisła” podjął współpracę z Melivium Gabinet Fizjoterapii Kamil Szadkowski.

Melivium to zespół wykwalifikowanych i pełnych pasji fizjoterapeutów, których nadrzędnym celem jest codzienna troska o dobro pacjentów i zapewnienie im szybkiego powrotu do zdrowia przy jednoczesnym dążeniu do osiągnięcia pełnej sprawności fizycznej. Stosowane metody terapeutyczne i techniki fizjoterapeutyczne umożliwiają nie tylko eliminowanie objawów chorób, lecz również przyczyn odpowiedzialnych za ich powstawanie.

Poniżej dane kontaktowe :
www: Melivium
adres: Pierściec ul. Skoczowska 68
telefon: 513 661 764 – Kamil Szadkowski

Celem współpracy jest zapewnienie naszym zawodniczkom wizyty u fizjoterapeuty w przypadku kontuzji lub dolegliwości spowodowanych uprawianiem piłki nożnej. Konsultacje oraz leczenie – 10 dni zabiegowych wykonywanych w gabinecie, po wcześniejszym wywiadzie, będzie dla naszych zawodniczek płatne ze zniżką 30% dla cyklu obejmującego wyłącznie zabiegi fizykoterapeutyczne i ze zniżką 35 % dla cyklu obejmującego zabiegi fizykoterapeutyczne z działaniami manualnymi. Natomiast godzina indywidualnej fizjoterapii wynosić będzie 100 zł z czego połowę pokryje klub. Oczywiście, nie każdy uraz wiąże się z koniecznością wizyty u fizjoterapeuty, ale nierzadko potrzebna jest rehabilitacja lub pomoc w powrocie do pełnej sprawności.

Piłka nożna to sport kontaktowy i czasami kontuzjogenny. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna okaże się pomocna naszym zawodniczkom.

OPŁATY

Dane do przelewu: 

Nazwa stowarzyszenia: Kobiecy Klub Sportowy “Wisła” w Skoczowie.

Konto: 85 8126 0007 0000 8019 2000 0020 – Bank Spółdzielczy w Skoczowie

(tytuł przelewu: imię i nazwisko zawodniczki oraz cel: składka za miesiąc …/ubezpieczenie/obóz)

SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ MIESIĘCZNĄ NALEŻY UREGULOWAĆ DO 15 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA (oprócz lipca)

UBEZPIECZENIE

Każda zawodniczka ubezpiecza się zgodnie z ofertą poniżej, w przypadku rezygnacji prosimy o wypełnienie oświadczenia,
które znajduje się w “strefie rodzica -> dokumenty” i dostarczenie do Klubu.

UBEZPIECZYCIEL: TOWARZYSTWO UBEZPIECZENIOWE “WARTA” S.A.

4 – 7 lat
Przedszkole
7 – 15 lat
Szkoła podstawowa
15 – 18 lat
Szkoła średnia

RODZICU ZADBAJ O ZDROWIE SWOJEJ CÓRKI
– Zalecenia zdrowotne >>>więcej informacji<<<
– Ubiór sportowca >>>więcej informacji<<<

RODO >>> więcej o przetwarzaniu danych osobowych w klubie<<<

P