Młodziczki U13 – sparingi

Dziewczęta ⚽️rozegrały dwa spotkania w ramach przygotowań do ŚLM.

Podczas naszego święta 19.08 Wisełki zmierzyły się z TS Mitech Żywiec.

Pierwsza połowa wyglądała dobrze i na przerwę schodziliśmy do szatni z w wynikiem 0:2. Druga połowa to już zdecydowanie przewaga naszych przeciwniczek, rozwiązał się worek z bramkami. Widać było wśród naszych dziewcząt bojaźliwość😱 i niepewność. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0. Wato podkreślić, że zespół jest całkowicie nowy pod względem osobowym, nastąpiło przejście rocznika 2010 do grupy U16. Na dzień dzisiejszy ekipa liczy 13 dziewcząt.

Drugi mecz rozegraliśmy w poniedziałek 21.08 w ramach treningu z chłopakami z LKS Rudnik.

Dziewczęta ponownie wyszły na boisko bardzo niepewne, szybko straciliśmy dwie bramki. W przerwie mobilizacja i roszady w składzie dały efekt. Młodziczki zaczęły grać odważniej😈 z “pazurem” i doprowadziły do remisu 3:3‼ Wisełki grały pewniej z wyraźnym parciem na bramkę przeciwnika, czego efektem w ostatnich minutach spotkania była decydująca zwycięska bramka na 4️⃣:3️⃣.

Dwa oblicza Wisełek – liga będzie ciekawa, dziewczęta zgrają się i powalczą 🙂💙❤💛