Juniorki Młodsze U16

Dzisiaj na wyjeździe dziewczyny zmierzyły się z TS Mitech Żywiec . Zanim jednak przejdziemy do opisu meczu warto podkreślić podejście naszych rywali do dzisiejszego meczu. Dla nich liczyła się zdrowa, sportowa rywalizacja oraz gra fair play bez kalkulowania❗Na mecz niestety znowu pojechaliśmy niepełnym składem, a drużyna gospodarzy zaproponowała grę z taką samą liczbą zawodniczek 👏🤝🤜🤛.

Wracając już do meczu to drużyna gospodarzy zaczęła od ataku na naszą bramkę skutecznie wykorzystując stworzone okazję, niekiedy powstałe w wyniku naszych błędów. Mimo tego dziewczyny starały się kreować sytuacje pod bramką gospodyń, a pierwszą z nich wykorzystała Sara⚽️🥅 strzelając pewnie z 18-go metra❗ Kolejną bramkę dla nas zdobyła Lena po świetnym sprincie pewnie oddała strzał tuż obok bramkarki ⚽️🥅❗. Mimo tego pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 8:2 dla gospodyń. Druga odsłona meczu to bardziej zdecydowane ataki na połowie przeciwnika oraz większa skuteczność w obronie co przełożyło się na bardziej wyrównaną grę obu zespołów. Kolejny raz na listę strzelczyń wpisała się Lena, skutecznie dobijając swój strzał zdobywając dla nas 3 bramkę🥅. Ostatniego gola dla nas zdobyła Agata po otrzymaniu piłki ze środka boiska, strzeliła pewnie po ziemi z 20-go metra⚽️🥅. Niestety również w tej połowie tracimy bramki. Czekamy na rewanż tym razem już pełnymi składami 🙂 Kolejny debiut w meczu ligowym! Nową zawodniczką jest Jagoda, której życzymy powodzenia i wytrwałości❗🔥👏.

TS Mitech Żywiec1⃣2⃣:4⃣ (8:2) KKS Wisła Skoczów

🎤Trener Klaudia Bogacka: ,,Mecz nie potoczył się tak jakbyśmy tego chcieli. W pierwszej połowie było widać brak komunikacji i asekuracji. Druga połowa znacznie lepsza pod tym względem, natomiast 4 nie wykorzystane sytuacje , które powinny zakończyć się bramkami, pokazują, że czeka nas jeszcze dużo pracy. Było widać, że to nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale jestem pewna, że z czasem będzie tylko lepiej. Mimo przegranej dziewczyny rozegrały kilka fajnych akcji, a przede wszystkim walczyły do samego końca🔝❗.”