Juniorki Młodsze U16

Dzisiaj nasze zawodniczki podejmowały w meczu domowym obecnego lidera rozgrywek BTS Rekord❕ Już w pierwszej akcji nasze zawodniczki stworzyły sobie sytuację pod bramką rywalek, której nie wykorzystujemy. Niestety ten mecz nie poszedł po naszej myśli. Graliśmy bardzo nerwowo, popełnialiśmy błędy, które od dawna się nam nie zdarzały, a efektem tego była strata 5 bramek w pierwszej połowie spotkania. Druga część gry trochę bardziej odważna💪, ale nawet to nie pomogło. Nie wykorzystywanie sytuacji bramkowych i powielanie błędów skutkuje stratą kolejnych 6 bramek. Nasze zawodniczki miały kilka świetnych🔝📈🔥👏okazji w tym meczu na zdobycie bramki, co się niestety nie udało. Mimo trudnego meczu w deszczowych 🌧 warunkach mogliśmy liczyć na naszych wiernych kibiców, którzy zawsze nas wspierają w szczególności w trudnych chwilach👏🔝❗

KKS Wisła Skoczów 0⃣:1⃣1⃣ (0:5) BTS Rekord

🎤Trener Klaudia Bogacka: ,,Był to niestety słaby mecz w naszym wykonaniu. Mając przed oczami jak dziewczyny zagrały tydzień temu, dzisiejsze spotkanie to było zupełne przeciwieństwo. Musimy dalej pracować, aby dziewczyny grały w każdym meczu tak jak umieją, a umieją bardzo dobrze, co nie raz widzieliśmy. Na pewno poza technicznymi i taktycznymi aspektami musimy poprawić kwestie mentalne, bo to dzisiaj zadecydowało o podejściu do gry i jej jakości. Mimo tego nie poddajemy się, gramy dalej, liga jest długa i jestem pewna, że dziewczyny pokażą to co naprawdę umieją.”

P