I Liga PLF – MTS Knurów

Pierwsze spotkanie 5 listopada w niedzielę przypadło nam rozegrać w Knurowie. Bardzo dobrze znana nam drużyna z czasów II Ligi PLF. Od początku spotkania postawiliśmy się przeciwniczkom i pokazaliśmy się z dobrej strony. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0. Po przerwie zdobyliśmy bramkę kontaktową po doskonałej wymianie piłki w ataku między Nikolą Niewińską a Wiktorią Kozieł, która dośrodkowała do dobrze ustawionej w polu karnym Anny Ponikiewskiej – ta nie pomyliła się i pewnie umieściła piłkę w siatce. Walczyliśmy o każdą piłkę, potrafiliśmy dominować i tylko pech chciał że obijaliśmy słupki, poprzeczki i bramkarkę przeciwniczek, gdzie w zasadzie wychodziliśmy na dogodne sytuacje bramkowe, które powinny się skończyć golem. Ostatecznie MTS pokonał nas doświadczeniem, a niewykorzystane sytuacje się zemściły.

MTS Knurów – KKS Wisła Skoczów 6:1
Skład: Stylok – Kozieł, Ponikiewska, Kąsek, Skurzok, Niewińska, Przeciszewska Z., Przeciszewska K., Bogacka, Karwot, Homel.
Bramki: Ponikiewska