Szkółka piłkarska KKS “Wisła”!

certyfikacja

Ubiegamy się o certyfikację PZPN-u!

Szkolimy dziewczęta z powodzeniem w naszym klubie. Dobitnym tego przykładem jest zdobycie Mistrzostwa Śląska w kategorii U13, a na tą chwilę w klubie ćwiczą 42 dziewczynki w kategoriach U13 i U10. Nasz klub będzie ubiegał się o nadanie brązowej gwiazdki przez PZPN. W niedalekiej przyszłości, w lutym 2020 roku, będziemy się starać o najwyższą – złotą gwiazdkę! Na tą chwilę nasze dziewczęta mają możliwość i dostęp do profesjonalnego lekarza sportowego z ogromnym doświadczeniem oraz fizjoterapeutki. Dostęp do infrastruktury treningowej oraz trenerzy z licencją UEFA A oraz UEFA C, wszystko to wskazuje na rozwój. W pracy z dziewczętami do lat 13, przejmiemy program szkoleniowy PZPN. Zapraszamy do nas!

Już dziś prowadzimy nabór roczników 2007/2008 w kategorii U13, 2009/2010 w kategorii U10 oraz 2011/2012 w kategorii U8.
Serdecznie zapraszamy – kontakt z trenerem Krzysztofem Pajonkiem, tel. 882 – 381 – 642

Odpowiedzi są wyłączone, ale możesz umieścić odnośnik na własnej stronie.

Nie można dodawać komentarzy.