Terminarze rozgrywek – IV liga, ŚLT oraz ŚLM.

terminarz

W zakładce “rozgrywki” można śledzić poczynania wszystkich naszych zespołów.

IV liga (rocznik 2004 i starsze)

Dziewczęta całkiem nowym zespołem, gdzie młodość rządzi, rozpoczynają zmagania 8 września od spotkania z GKS-em Rozbark Bytom na wyjeździe o godz. 18:00. Z tym zespołem młodsze zawodniczki miały przyjemność się zmierzyć jeszcze zimą i wypadły całkiem nieźle na tle przeciwniczek pomimo przegranej. Jedziemy z optymistycznym nastawieniem, powalczyć o punkty.

 

Śląska Liga Trampkarek U15 (rocznik 2005/2006)

Nasze waleczne “Wisełki” zapowiedziały walkę od początku sezonu, gdyż celem jest pierwsze miejsce. Na początek wyjazdowe spotkanie w Zabrzu z tamtejszym KKS-em o godz. 14:30. Jaki będzie to mecz? Z pewnością pełen walki, lecz z nadzieją patrzymy w przyszłość, że to nasze dziewczęta wyjadą z trzema punktami do Skoczowa.

 

Śląska Liga Młodziczek U13 (rocznik 2007/2008/2009)

Debiut tego rocznika w tych rozgrywkach. Będziemy mocno trzymali kciuki za najmłodsze piłkarki naszego klubu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14/15 września. Dokładnie jeszcze nie wiemy jakie zespoły będą przeciwniczkami naszego zespołu. Wydział Piłkarstwa Kobiecego wyjątkowo w tym sezonie gra na na nerwach wszystkich kobiecych klubów… tak długie czekanie na terminarz jest nieprofesjonalne.

 

Trzymamy kciuki za “Wisełki”! Nowy sezon rozgrywkowy czas zacząć!

Odpowiedzi są wyłączone, ale możesz umieścić odnośnik na własnej stronie.

Nie można dodawać komentarzy.