Przygotowania do wiosny – sparingi i turniej.

IMG_6270

Dziewczęta rozegrają kilka sparingów oraz wyjadą na ogólnopolski turniej.

“Wiesłki” w ramach przygotowań zagrają z Czeszkami – 15.03 w Czeskim Cieszynie na sztucznej nawierzchni o godz. 14:00 z FK IRP Cesky Tesin oraz 29.03 na trawie w Bruszperku o godz. 15:00 z tamtejszym zespołem. W planach również jest sparing z UKKS Istebną.

W dniach 27.02 – 01.03.2020 nasze dwa zespoły młodzieżowo – seniorskie wystąpią na ogólnopolskim turnieju w Głuchołazach w kategorii OPEN oraz młodziczki w kat. U13 na sztucznej nawierzchni. Możliwość zmierzenia się z zespołami z całej Polski jest świetną formą nabierania doświadczenia piłkarskiego. Będziemy godnie reprezentować nasz region Śląska Cieszyńskiego, a relacje na bieżąco prowadzić na FB.

Zawodniczki rundę wiosenną traktują jako bardzo cenne doświadczenie, ponieważ po tym sezonie nastąpi reorganizacja ligi PZPN. Spadek ogromnej ilości zespołów do IV ligi powoduje, że nasz zespół musi przejść gruntowną zmianę. Już w czerwcu do zespołu dołączy rocznik 2005, nasze wychowanki z sukcesami. Po 4 latach posuchy, wreszcie I zespół ma szanse na osiągnięcia. Szkolenie dziewcząt od najmłodszych lat zaowocuje. Intensywna praca na obozie w Długim w dniach 13-23.07 będzie punktem kulminacyjnym, gdzie połączymy roczniki 2003/04 z 2005 oraz testowanymi zawodniczkami. Nowy zespół zbudowany od podstaw z wychowanek, szkolony przez lata będzie nadzieją na awanse w seniorskiej kobiecej piłce – stopniowy powrót do II ligi.

 

Odpowiedzi są wyłączone, ale możesz umieścić odnośnik na własnej stronie.

Nie można dodawać komentarzy.