Nowa sportowa rzeczywistość – IV ETAP

iv etap

Wracamy do normalnych treningów. Obóz odbędzie się. Ósmoklasisto wybierz klasę sportową w Skoczowie!

Od 1 czerwca wracamy do grafiku sprzed obostrzeń.

W związku z koronawirusem dziewczęta muszą wciąż zachować bezpieczny dystans społeczny i dokonywać dezynfekcji rąk przed wejściem na trening i po zakończeniu zajęć opuszczając obiekt. Przestaje obowiązywać obecny limit osób na boiskach (od 30 maja wynosić on będzie do 150 osób). I Zespół trenować będzie 4 razy w tygodniu, U15 trzy razy w tygodniu, a młodsze zespoły zgodnie z certyfikacją PZPN – U13 (4 jednostki) oraz U11 (3 jednostki). Najmłodsza grupa trenuje trzy razy w tygodniu. Grafik obowiązuje na miesiąc czerwiec, od lipca rozpoczyna się nowy sezon 2020/21. Nastąpi przejście roczników starszych do grup wyżej. Zawodniczki pierwszego zespołu i U15 przejdą w drugim tygodniu czerwca testy motoryczne i techniczno-taktyczne. Natomiast U13 i młodsze zespoły początkiem lipca.

GRAFIK OD 1 CZERWCA

Obóz zawodniczek KKS-u odbędzie się!

Zgodnie z wydanymi zaleceniami przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej, nasz Klub zorganizuje w reżimie sanitarnym wyjazd sportowo-szkoleniowy zawodniczek wszystkich grup. Jednocześnie informujemy, że odbędzie się spotkanie informujące szczegółowo o przebiegu obozu. Karty kwalifikacyjne wraz z regulaminem i oświadczeniami zostaną rozdane zawodniczkom w najbliższym czasie. Kwestia podróży zależy od większościowej decyzji rodziców tj. wyjazd autokarem (wyższe koszty) lub pociągiem (niższe koszty transportu). Istnieje również możliwość samodzielnego transportu tj. przybycie zawodniczki na miejsce obozu, przywiezionej przez rodzica.

ZALECENIA ORGANIZACJI WYPOCZYNKU <- kliknij

Klasa sportowa w Skoczowie!

Ósmoklasiści!

Już niebawem wybór szkoły! Zapraszamy do I LO w Skoczowie!
Pamiętajcie o wyborze I LO Skoczów w internetowej rejestracji kandydatów do szkół ponadpodstawowych jako pierwszego wyboru. Złożenie podania o przyjęcie musi nastąpić między 15 a 22 czerwca 2020. Testy sprawnościowe odbędą się 24 czerwca 2020 o godz. 10:00
Szczegółowe informacje o rekrutacji -> https://zstio-skoczow.pl/down/LO_2020_2.pdf
KONTAKT: Sekretariat szkoły – tel. 33 479 22 25
Zawodniczki klubu zapraszamy do kontaktu z trenerem koordynatorem, który ułatwi proces rekrutacyjny!
Odpowiedzi są wyłączone, ale możesz umieścić odnośnik na własnej stronie.

Nie można dodawać komentarzy.