Zakończył się obóz młodzieży!

IMG_1028

Piłkarki i badmintoniści wrócili z obozu naładowani pozytywną energią i chęcią do pracy.

Zawodniczki i zawodnicy KKS “Wisła” Skoczów przebywali w województwie lubuskim. W piątek 14 sierpnia nad ranem powrócili z obozu przygotowawczego.

Młodzież spędziła w urokliwej miejscowości Długie 11 dni, z czego 8 przeznaczono na intensywny trening, a 3 dni na gry kontrolne i wypoczynek. Nie był to ich pierwszy raz w tych okolicach. Świetna baza sportowa oraz cisza i spokój miejsca zapewnia idealne warunki do trenowania. Dziewczęta zmierzyły się ze swoimi rówieśnicami z MUKS Kostrzyń nad Odrą odnosząc zwycięstwo 7:0.  Nasi badmintoniści mieli okazję zagrać pod większa presją – przebywający koloniści na obiekcie zgromadzili się w amfiteatrze i przyglądali się z zaciekawieniem, kibicowali, a na koniec chętnie spróbowali swoich sił z naszymi zawodnikami. Jak co roku wykorzystano możliwość plażowania nad jeziorem Lipie oraz w ramach rozruchów porannych wykonano bieg dokoła jeziora Długie.  Czas wolny wypełniony był tradycyjnie grą w “Campe” (odmiana kwadranta) oraz ping-ponga i siatkówkę plażową. Na uwagę zasługuję ta ostatnia forma aktywności, gdzie badmintoniści w trójkę zagrali na cały zespół piłkarek (3 na 16 osób), było śmiechu co niemiara.

Zawodniczki wypoczęły i przyswoiły wiedzę oraz umiejętności – Śląska Liga Młodziczek zweryfikuje przygotowania już za trzy tygodnie. Badmintoniści natomiast wrócą do swoich treningów tylko jeśli będzie to możliwe ze względów epidemicznych – szkoła musi dać pozwolenie na treningi w swojej sali. Panowie są przygotowani pod względem gry pojedynczej i w najbliższym czasie wystartują w turniejach, a jeśli nadarzy się taka możliwość w oficjalnych rozgrywkach PZBad.

Odpowiedzi są wyłączone, ale możesz umieścić odnośnik na własnej stronie.

Nie można dodawać komentarzy.