Puchar Rzeki Wisły 2020 – mocno obstawiony!

PRW 2020

Ósma edycja turnieju odbyła się w Wiślicy. Rywalizacja była na wysokim poziomie, a kluby pokazały kawał dobrej piłki.Tegoroczny Puchar ze względu na pandemię odbył się w okrojonym składzie, bo bez zespołów zagranicznych. Rywalki “Wisełek” w tym roku były wymagające. Zawodniczki z Roczn grają na co dzień w III lidze małopolskiej, TS Mitech do nie dawna był zespołem ekstraligowym, a MTS Knurów to zespół grający przed reorganizacją w III lidze gr. śląskiej. Nasz zespół na tle innych wypadł całkiem dobrze, ale i obnażył kilka szczegółów, które należy jeszcze przed ligą zniwelować. Wyniki pokazują, że do poziomu III ligi “Wisełkom” nie brakuje wiele i są na dobrej drodze w swojej pracy do osiągnięcia celu. Turniej był bardzo wyrównany, wygrywał ten, kto popełnił najmniej błędów.

Pogoda oczywiście dopisała zawodniczkom, było wręcz upalnie. Organizatorzy w trakcie trwania zmagań zapewnili uczestnikom zimne napoje, a także ciepły posiłek z grilla. Dziewczęta rozgrywały spotkania w systemie każdy z każdym w czasie 2×12 min.

Zwycięzcą tegorocznego turnieju po raz pierwszy został MTS I Knurów. Drugie miejsce zajął TS Mitech Żywiec, a trzecie MTS II Knurów. Najlepszą bramkarką została Honorata Czarnecka (LKS Burza Roczyny). Najlepszą piłkarką – Sandra Słowik (TS Mitech Żywiec), a najskuteczniejszą – z największą liczbą strzelonych bramek – Magdalena Lisik (MTS I Knurów).

prw 2020 wyniki

Pierwszym trzem zespołom przyznano puchary, medale oraz dyplomy. Dla pozostałych zespołów dyplom. Zawodniczki otrzymały również nagrody indywidualne – statuetka i dyplom.

Puchary wręczał Burmistrz miasta Skoczowa – Mirosław Sitko, dyplomy  prezes Klubu – Andrzej Fajer, zaś medale wręczała trener koordynator KKS-u– Sonia Gustowska.

Dziękujemy wszystkim współorganizatorom, sponsorom oraz Miastu Skoczów za pomoc w organizacji imprezy.

Dziękujemy również wszystkim zawodniczkom, trenerom i opiekunom za uczestnictwo w turnieju.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok.

 

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2020.

Odpowiedzi są wyłączone, ale możesz umieścić odnośnik na własnej stronie.

Nie można dodawać komentarzy.