Juniorki młodsze U16

Wczoraj w meczu wyjazdowym 🏟 zmierzyliśmy się z KKS Czarni Sosnowiec. Na mecz pojechaliśmy w 10-osobowym składzie , ale drużyna gospodarzy mimo obszerniejszej kadry, również zagrała taką samą liczbą zawodniczek 👏. Mimo tego mecz był dla nas trudny. Już na samym początku straciliśmy kilka bramek. Stworzyliśmy kilka sytuacji, których nie wykorzystaliśmy. Pierwszą połowę kończymy z wynikiem 0-8. Początek drugiej połowy zaczęliśmy odważniej i napieraliśmy na połowie przeciwnika co poskutkowało zdobyciem dla nas bramki, którą strzeliła Lena ⚽🥅dobijając strzał wybroniony przez bramkarkę. Niestety była to nasza jedyna bramka. Gospodynie przejęły inicjatywę w dalszej części spotkania strzelając bramkę za bramką. Mimo naszych prób zatrzymania przeciwniczek, to się nie udało.

KKS Czarni Sosnowiec 2⃣3⃣:1⃣ (8:0) KKS Wisła Skoczów

🎤Trener Klaudia Bogacka: ,,Nie było to nasze najlepsze spotkanie. W pierwszej połowie odpieraliśmy ataki przeciwniczek, niejednokrotnie broniąc się przed stratą bramki, jednocześnie nie wykorzystując stworzonych kilku sytuacji. Początek drugiej połowy i zdobycie bramki napawało optymizmem, ale również była to motywacja dla drużyny gospodarzy, która wykorzystywała nasze błędy zamieniając je na bramki. Mimo trudnego meczu brawa 👏 dla zawodniczek za to, że starały się podejmować próby ataku, nawet gdy straciliśmy wiele bramek. Ten mecz pokazał jak wiele pracy przed nami i to nie tylko w kwestii umiejętności technicznych.”