Jesienna grypa w IV lidze – terminarz ulega zmianie.

IMG_6132new

Nasze zawodniczki mają do rozegrania już dwie zaległe kolejki. Zmienna aura pogody nie sprzyja w dobie pandemii, czego skutkiem są przełożone na inne terminy już dwa spotkania. “Wisełkom” pozostało do rozegrania w najbliższym czasie mecz z TS Mitech Żywiec na wyjeździe (na razie zgodnie z terminem – 10.10.2020 o godz. 12:00) oraz u siebie z TS ROW Rybnik 17 października. Na tą chwile o miesiąc zostało przełożone spotkanie właśnie z powodu gorączki panującej w zespole LKS Bestwina na 25 października. Drugie spotkanie zaległe z LKS Goczałkowice miało odbyć się w miniony weekend, ale nastąpiła zmiana i spotkanie zostanie rozegrane 15 listopada. Niby krótkie zmagania w IV lidze miały zakończyć się po 1,5 miesięcznym graniu, ale jak widać “nowa rzeczywistość” weryfikuje plany i zawodniczki muszą rozegrać ostatnie spotkanie w połowie listopada. Mamy nadzieję, że dokończymy rundę jesienną bez niespodzianek.

Przełożone również spotkanie z BTS Rekord Bielsko-Biała musiało się odbyć w tygodniu 23 września, które zakończyło się zwycięstwem BTS-u. Spotkania szkoda, ponieważ dziewczyny miały przewagę i prowadziły grę. Znów niestety błąd w bramce zaważył o losach spotkania, a obudzenie się w drugiej połowie i zdobycie dwóch bramek okazało się spóźnionym impulsem do gry. Nasze zawodniczki czeka ogromna praca – muszą nauczyć się grać od początku oraz wykorzystywać swoje umiejętności poparte pewnością siebie. Ten zespół ma potencjał!

KKS “Wisła” Skoczów – BTS “Rekord” Bielsko-Biała 2:8 (0:5)
Skład: Heller – Skurzok, Sojka, Olszowska, Grycz – Wanat, Ponikiewska, Stanna, Małyjurek, Guzdek – Koenig
Rezerwa: Bogacka, Ochodek, Holewik, Karkoszka, Szuścik

Odpowiedzi są wyłączone, ale możesz umieścić odnośnik na własnej stronie.

Nie można dodawać komentarzy.