Ostatni mecz – pewne trzy punkty.

“Wisełki” zmierzyły się z GKS Gwarek Ornontowice.

Pewne zwycięstwo zapewniły sobie skuteczną grą skoczowianki, strzelając przyjezdnym 6 bramek. Od pierwszych minut dziewczęta prowadziły mądrą i przemyślaną grę, dużą ilość podań oraz ciągły atak w kierunku bramki przeciwniczek. Trzeba przyznać, że dziewczęta z Ornontowic podjęły walkę i nie odpuszczały do końca spotkania. Pierwszą bramkę dla “Wisły” zdobyła Maria Mihaldova w 22′ po mocnym uderzeniu z dystansu – bramkarka przeciwniczek była totalnie zaskoczona. Na kolejną bramkę trzeba było poczekać na końcówkę pierwszej połowy – podyktowany rzut wolny po faulu na naszej zawodniczce pewnie wykorzystała już w doliczonym czasie Jaroslava Kyselova, która umieściła piłkę tuż pod porzeczką. Na drugą połowę dziewczęta wychodziły skoncentrowane i z chęcią zdobycia większej ilości bramek. W 48′ ponownie na listę strzelczyń wpisuje się Maria Mihaldova, która uderzeniem półgórnym zaskoczyła z 17m bramkarkę gości – jest już 3:0.
“Wisełki” ciągle atakując wypracowywały sobie stałe fragmenty gry, ale najwięcej było rzutów rożnych – w 56′ po idealnym dośrodkowaniu z narożnika okazję wykorzystała Dagmara Szołdra zdobywając bramkę uderzeniem z prostego podbicia – bramkarka ponownie była bez szans, kompletnie zasłonięta przez swoje obrończynie nie widziała piłki. Kolejne minuty spotkania to już gra na połowie przeciwniczek. Ostra walka przyjezdnych, liczne faule powodują, że sędzia dyktuje rzut wolny – do jego wykonania podchodzi Jaroslava Kyselova, która uderzeniem w prawe “okienko” ponownie pokonuje bramkarkę GKS-u – 67′. Pod bramką przeciwniczek jest gorąco, praktycznie cały zespół w polu karnym, jest 70′ meczu, dziewczęta rozgrywają wspaniałą akcję “koronkową” przed 16m – z pierwszej piłki do bramki trafia Maria Mihaldova – 6:0, tym samym zdobyła hat-tricka. Dziewczęta grały jak zespół, były lepsze – zapewniły sobie zasłużenie 3 punkty.

KKS “Wisła” Skoczów – GKS Gwarek Ornontowice  6:0 (2:0)

Skład: Mścisz – Homolova, Hyllova, Orszulik – Niemiec, Szczotka, Kyselova, Mihaldova, Szołdra – Hrosova, Sokołowska
Rezerwa: Kuś, Nowak, Balas, Makula Kar., Makula Kam., Wawronowicz, Górniak