Pogrom w Mikołowie – 0:14!

Prawdziwy koncert bramek urządziły sobie “Wisełki” w sobotnie popołudnie.

Było to jednostronne spotkanie – “Wisełki” zamknęły zawodniczki z Mikołowa na ich własnej połowie, a nasza bramkarka nie miała nic do roboty. Pierwsza bramka wpadła już w 1′ – zdobyła ją Nikoleta Szczotka, która po zamieszaniu w polu karnym dobiła piłkę odbitą przez bramkarkę. Kolejne bramki wpadały koncertowo po wspaniałych akcjach drużynowych – to z dośrodkowania, uderzenia z dystansu, rzutu wolnego, “koronkowej” akcji czy indywidualnym pojedynku. “Wisełki” miały doskonałą okazję do poćwiczenia tego typu akcji – stałe fragmenty czy atak pozycyjny. Do przerwy KKS prowadził 6:0, więc trener Sonia Fajer postanowiła na drugą połowę wprowadzić 7 zawodniczek rezerwowych, które nie zawiodły i zdobyły o dwie bramki więcej niż w pierwszej połowie. Przeciwniczki z każdą straconą bramką odpuszczały i wyraźnie było widać ich niechęć do dalszej rywalizacji, chodź były jednostki, które nie odpuszczały i walczyły do końca.

Na listę strzelczyń wpisały się:
1′ – Nikoleta Szczotka
10′ – Maria Mihaldova
13′ – Maria Mihaldova
21′ – Dagmara Szołdra
35′ – Maria Mihaldova
36′ – Maria Mihaldova
46′ – Jaroslava Kyselova
51′ – Natalia Wawronowicz
65′ – Anna Sokołowska
73′ – Ana Sokołowska
75′ – Jaroslava Kyselova
77′ – Jaroslava Kyselova
79′ – Natalia Wawronowicz

KKP Mikołów – KKS “Wisła” Skoczów   0:14 (0:6)

Skład: Mścisz – Homolova, Hyllova, Kyselova – Niemiec, Orszulik, Hrosova, Szołdra, Szczotka – Mihaldova, Kuś
Rezerwa: Balas, Górniak, Makula Kar., Makula Kam., Nowak, Sokołowska, Wawronowicz