“Wisła” na fali!

Czwarte spotkanie z rzędu w rundzie wiosennej, “Wisełki” wygrywają! Trwa dobra passa!

Piękna słoneczna sobota przyciągnęła sporą widownie na ul.Sportową. Dziewczęta nie zawiodły oczekiwań kibiców i zwyciężyły z przeciwniczkami z BTS-u “Rekord” Bielsko-Biała wysoko! Od pierwszych minut, chodź było nerwowo to “Wisełki” atakowały raz za razem bramkę rywalek. Groźną sytuację przeciwniczki stworzyły sobie po faulu naszej obrończyni, stałym fragmentem gry – rzut wolny z około 18m – jednak napastniczka gości pomyliła się i skończyło się na strachu. W 8′ rozpoczęło się rozstrzeliwanie rywalek – do bramki trafia Maria Mihaldova, która po kilku minutach dokłada jeszcze dwie bramki (12′, 21′). W całym meczu zdobyła hat-tricka! Dziewczęta były bezlitosne i swoją ładną grą oraz składnymi akcjami zdobywały bramki dalej. Przeciwniczki po takim ciosie zostały zamknięte na własnej połowie i od czasu do czasu atakowały z kontry, chodź były doskonale łapane przez naszą obronę na ofsajdzie – nasza bramkarka nie miała za wiele pracy. Pod koniec pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobyła Natalia Włodarczyk – 4:0. W doliczonym już czasie tzw. “bramkę do szatni” zafundowała przeciwniczkom Anna Sokołowska, a swoją drugą bramkę w spotkaniu zdobyła zaraz na początku drugiej połowy – 6:0. Dziewczęta nie miały zamiaru się zatrzymywać i tak kolejną bramkę zdobyła Miroslava Hrosova. “Kropkę nad i” postawiła Nikoleta Szczotka, która weszła z ławki rezerwowej i w 100% wykorzystała swoją okazję – 8:0.

Dziewczęta zapowiedziały walkę do końca sezonu, chcą wygrywać z meczu na mecz – tego im życzymy i trzymamy kciuki na drodze do walki o baraże do II ligi.

KKS “Wisła” Skoczów  –  BTS “Rekord” Bielsko-Biała   8:0 (5:0)

Skład: Kobiela – Niemiec,Hyllova,Nowak – Orszulik,Homolova,Włodarczyk,Hrosova – Mihaldova,Sokołowska,Stroncekova
Rezerwa: Makula Kar., Makula Kam., Kuś, Szczotka, Balas, Wawronowicz,